Axochiapan Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t wszystkich marek w zakresie mechaniki, elektroniki, elektrotechniki i diagnostyki.

http://livingfor.com.br/?plov=o-que-significa-sonhar-que-perdeu-a-alian%C3%A7a-de-namoro&b86=86 Wykonujemy usługi takie jak:

  • kompleksowa mechanika samochodów,
  • przeglądy okresowe w tym badanie hamulców i amortyzatorów na linii diagnostycznej,
  • serwis klimatyzacji,
  • geometria zawieszenia,
  • wymiana opon,
  • regenerację (czyszczenie) filtrów DPF/FAP,
  • diagnostyka komputerowa,
  • diagnostyka i naprawa samochodów hybrydowych

http://framura.eu/?kytovuy=bakeka-di-incontri&a7f=eb W ciągu 30 lat naszej działalności firma zdobyła zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i flotowych. W roku 2005 uzyskaliśmy autoryzację firmy Bosch w zakresie Bosch Car Service i dołączyliśmy do sieci warsztatów Bosch Service o najwyższym standardzie oferowanych usług.

Dzięki wdrożeniu w roku 2007 Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 (obecnie ISO 9001:2008) możemy poszczycić się wykonywaniem zlecanych nam przez Państwa usług na najwyższym poziomie.

Dysponujemy wysoce wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która zawsze służy pomocą w miłej i przyjaznej atmosferze. Duży potencjał oraz doświadczenie naszej kadry upoważniają nas do obsługi nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią nas za cierpliwość i indywidualne podejście do danego problemu. Nasz personel odbywa regularne szkolenia w zakresie diagnostyki, obsługi i naprawy współczesnych pojazdów w dziedzinie elektroniki i mechaniki ale także w zakresie obsługi klienta, których rezultatem są uzyskiwane certyfikaty w ośrodkach szkoleniowych Bosch. Pracownicy naszego serwisu służą radą i pomocą w najdrobniejszej sprawie, zadbają o należyty stan Państwa samochodu, a także postarają się o sprawną realizację Państwa zamówienia.

Stosujemy części oryginalne oraz zamienne firmy Bosch, współpracujemy z firmą Castrol, co potwierdza wysoką jakość oferowanych przez nas usług. W naszej ofercie magazynowej znajdują się płyny eksploatacyjne, paski napędowe i filtry. Posiadamy również w sprzedaży akumulatory firmy Bosch, które dopasujemy do każdego pojazdu.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie, gwarantującej ich lojalność wobec firmy i dobrą opinię na rynku. Realizujemy go dzięki kompetentnemu i zaangażowanemu personelowi oraz bardzo dobrze wyposażonemu obiektowi. Ciągłe rozszerzanie naszej działalności daje Naszym Klientom możliwość załatwienia każdej sprawy, związanej z samochodem na miejscu, bez straty tak obecnie cennego czasu.